inverter klima ne demek?


 
İnverter Klima   DC Motorlu Değişken devirli klimalardır.    inverter klima  olarak adlandırılan ve AC Motor akımlarından farklı olarak çalışan bu tarz klimalar Enerji verimliliği ile Elektrikten çekilen yükü azaltarak daha az enerji ile maximum fayda sağlayan klimalara denir.
 

 

İnverter klimalar daha sessiz çalışır, inverter klima fiyatlari biraz daha pahalı olmasına karşın, ortalama yazın günde 4 saat  kullanan bir kullanıcı ödeyeceği fazla ücreti, ortalama olarak 4 yılda geri alır diyebiliriz. Bu Sayade Klima Kullanırken, enerji tüketiminden tasarruf sağlayabilirsiniz. Çevreye olan duyarlılığı ile Dünya'yı daha temiz ve yaşanabilir bir çevre haline getirebilirsiniz.
 
 Inverter Klima Teknolojisi
 
 Inverter klimalar kompresör hızını hassas bir şekilde kontrol ederek ortam sıcaklığını istenen düzeye getirir ve sürekli aynı seviyede tutarak hem konfor hem de ekonomi sağlar.
 
 
Enerji Tasarrufu
 
 inverter klimalar, inverter olmayan A sınıfı klimalara göre %50'ye varan elektirik enerjisi tasarrufu sağlar.
 

 
 
Süper Sessiz Çalışma
 
 inverter klimalar, özel dizayn edilmiş fanı ve DC fan motoru ile çalışırken çok düşük ses üretir.
 

 
 
Her Koşulda Güçlü Isıtma ve Soğutma
  inverter klimalar, sahip oldukları teknoloji sayesinde -15 gibi çok düşük veya +48 gibi çok yüksek sıcaklıklarda bile performanslı olarak çalışabilmektedir. Bu teknoloji ile   Inverter klimalar aynı enerji seviyesindeki Inverter olmayan A sınıfı klimalara göre istenilen ortam sıcaklığına daha hızlı ulaşır.
 

 
 
 Super Invertech
 
Super Invertech Klimalar, insan vücudunun yaydığı ısıdan kişilerin mekandaki yerini ve hareketlerini algılayan teknoloji sensörü ile klimadan üflenen havayı en ideal şekilde yönlendirir. Ortamda herhangi bir kişi olup olmadığını tespit ederek klimanın çalışmasını kontrol eder ve bu yolla yüksek enerji tasarrufu sağlar.
 

 
Super Invertech Klimalar, soğutma modunda çalışırken ortamdaki nem oranını algılar ve ani soğutma yapmaz. Bu sayede ortamdaki bağıl nemi, sağlık ve 
konfor için ideal şart olan %45 üzerinde tutar. Nem yüzdesi ideal seviyede korunduğu için boğaz ve gözlerde kuruluk ve ağrı gibi fiziksel rahatsızlıklar görülmez.
 
 
 
 
 
>> google , google , inverter klima fiyatlari , inverter-klimafiyatlari.com >>
 
   Copyright © NodeThirtyThree Design.